Юрій Зозуля розповів про подробиці рейдерської атаки на Х-Парк та свавілля ДБР

Якщо коротко, то історія знищення столичного X-Park виглядає так:

  1. Вимагання хабаря з інвестора та засновника Х-Парк.
  2. Замовні заяви в ДБР від зеленої псевдоактивістки,  що досі васькається з ОПЗЖ.
  3. Кошмарення парку татаровським ДБР з обшуками та вилученнями.

Арешт парку відомим суддєю Печерського суду антимайданівцем ВовкомВсе це відбувається без будь-якого дотримання законодавства України.

 

Влада Зеленського намагається вбити одрази дві цілі – черговий тиск на мера Віталія Кличка та віджим – рейдерське захоплення столичного екстрим парку Х-Парк, відомого в усьому світі.

 

Коротко про події розповідає Юрій Зозуля, інвестор та співзасновник Х-Парку:

 

 

 

ДБР потрібен був медіаХайп. Оббрехати та діскредитувати інвестора.

 

Починаєм контр-медіа-атаку .

 

Для нас арешт почався з публічної заяви ДБР. І зараз ми вже впевнені на 100% головне завдання цього держоргану це облити Інвестора брудом, зганьбить його репутацію щоб потім під “одобрямс” обдурених громадян займатися беззаконням по відношенню до нашого підприємства.

 

Ми нарешті отримали матеріали справи, адвокати подали оскарження та апеляцію . І тепер ми впевнені шо доведемо в суді що 90% все шо накопали слідчі ДБР це маячня і взагалі це не підслідність ДБР і арешт накладати на майно і призупинять діяльність ікс-парку це беззаконня та пряме свавілля ДБР в змові з прокурором та суддею.

 

І ми це доведемо в міжнародних судах, того шо в судах де змова ДБР з суддям Вовком – справедливого суду не буде. Тому, я повністю відкритий для інтерв’ю, даю журналістам безліч роз’яснень і довожу свавілля держструктур по арешту нашого парку.

 

Офіційно запрошую інформаційні агентства, блогерів, – пишіть в особисті повідомлення всім відповім, прокоментую, з англійським в мене все добре того і всім іноземним медіа теж готовий розповісти як в Україні за 3 хвилини суддя в змові з прокурором та ДБР може без звинувачення арештувати майно Інвестора яке він створював 20 років.

 

Чекаю на вас і готуємо велику прес-конференцію.

 

Developed by