Мазепа розповів, що ДБР жодного разу по справі його не допитало

Засновник і гендиректор інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа, якого Державне бюро підозрює в нанесенні державі 7 млн грн. збитків, за час розслідування жодного разу не спілкувався зі слідчим по його справі.

Про це він сказав в інтерв’ю на youtube-каналі “Forbes Ukraine”.

“Пройшовши вже три місяці активного розслідування цієї справи, пройшовши затримання, пройшовши тюрьму, вийшовши з тюрми і вже два-три тижні на свободі жодного спілкування зі слідчим по справі в мене не було. Жодного допиту не було”, – сказав Мазепа. 

За його даними, ДБР буде клопотати про продовження строків ще на рік, що може свідчити про нікчемність справи. 

Мазепа сказав, що нині немає достатніх доказів на підтвердження теорій про причини тиску на нього з боку правоохоронців, але однієї з таких він розглядає свою участь в Громадському русі “Маніфест 42”.

“Якщо це так, то ті, хто ініціював цю історію, вони, м’яко кажучи, помилилися. Бо Рух “Маніфест 42” від цієї справи отримав шалену кількість бізнесменів, які хочуть приєднатися, які вже приєднуються”, – стверджує Мазепа. 

Нагадаємо, ДБР підозрює Мазепу у створенні злочинної організації для заволодіння землею в районі Київської ГЕС. Старшим слідчим в “справі Мазепи” є полковник ДБР Юрій Ковальчук. ЗМІ розповідали про його участь в тиску на столичних студентів під час Майдану. 

Developed by