Дмитро Нікіфоров подав до ДБР заяву на загадковий обшук його квартири СБУ

Підприємець, колишній власник ТМ “Voda UA”, Дмитро Нікіфоров подав до Державного бюро розслідувань (ДБР) заяву про вчинення злочину співробітниками Служби безпеки України (СБУ) щодо незаконного обшуку його помешкання.  

По це підприємець повідомив “Маніфест 42”. 

За його словами, 14 березня після 22.00 до його квартири прийшли троє людей в уніформі та балаклавах. Підприємця не було вдома, його родичам візитери представилися співробітниками СБУ та  заявили про наявність у них ухвали суду про обшук помешкання. Саму ухвалу зачитали швидко та не чітко, її копію не надали, також похапцем здалеку були продемонстровані посвідчення. 

Ні ухвали, ні своїх прізвищ  прибульці не показали і адвокату підприємця. Єдине, що вони повідомили – номер кримінального провадження. Але пізніше виявилося, що за таким номером справи не існує. 

Через підозри про шахрайство була викликана патрульна поліція. Патрульні перевірили посвідчення і підтвердили, що це співробітники СБУ. Після цього поліція залишили квартиру, а СБУшники продовжили обшук. 

При цьому весь час слідчі перебували в бронежилетах та балаклавах.


Сам обшук пройшов без понятих та відеофіксації. В підсумку нічого не забрали і нічого за собою не залишили – ні протоколу обшуку, ні ухвали суду. Тільки погрози присутнім.

Після цього обшуку адвокати підприємця звернулися до СБУ за роз’ясненнями. Але там звернення проігнорували.

Після цього адвокати подали заяву до ДБР.

Детальніше про обшук Дмитро Нікіфоров розповів на Youtube-каналі Юрія Романенка. 

Developed by