Бізнес-омбудсмен Роман Ващук підтримав громадську ініціативу «Маніфест 42»

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник проінформував бізнес-омбудсмена Романа Ващука про ініціативу українського бізнесу на підтримку 42 статті Конституції, яка гарантує, що кожен має право на підприємницьку діяльність, проте яка також наголошує, що підприємницька діяльність службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування обмежується законом, а держава забезпечує захист Конституції у підприємницькій діяльності.

“Бізнес-омбудсмен Роман Ващук підтримав громадську ініціативу «Маніфест 42» і погодився, що реформа правоохоронних органів та судової системи – це той приорітет задля якого ми маємо та повинні об’єднати зусилля.

Україну накрила хвиля корупції та рейдерських атак. Свавілля перевертнів у погонах та суддівських мантіях перейшло всі межі. Координовані корупціонерами рейдерські атаки підривають обороноздатність держави, оскільки ЗСУ фінансується з податків підприємств. Це питання національної безпеки.

Саме тому ми виступили з ініціативою об’єднання зусиль бізнесу у захисті своїх прав та створення публічного реєстру рейдерів, який включатиме “зашкварних” силовиків та суддів, що на державній службі переконані у своїй безкарності, займаються здирництвом та за хабарі продають честь мундира або суддівської мантії.

Важливо, що під час зустрічі з бізнесом Президент підтримав нашу ініціативу щодо створення такого реєстру та координаційного центру, який буде проводити системний моніторинг кейсів свавілля правоохоронців та силовиків. Підтримав гарант Конституції й необхідність посилення відповідальності за подібні дії.

Тож продовжуємо об’єднувати зусилля у захисті прав українського бізнесу! Пан Ващук зазначив, що «Маніфест 42» – правильна ініціатива, яка сприятиме реформуванню країни. Рада бізнес-омбудсмена готова працювати з нашими кейсами як з метою оперативного реагування на рейдерські атаки, так і для напрацювання необхідних законодавчих змін”, – зазначив Дмитро Олійник.

Developed by